Tygřice v atraktivním utkání podlehly Dečínu a zůstávají třetí

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Na šance bohaté utkání vyznělo lépe pro děčínské hráčky, které si dokázaly ze severočeské metropole odvést všechny body. Výbornými zásahy se prezentovaly obě brankářky, když pochytaly drtivou většinu střel soupeře. Tygřice zůstávají třetí, na čelo tabulky ztrácejí pět bodů.

12.kolo, neděle 24. ledna 2016

Branky a nahrávky: 25. Forbelská (Vimmerová) - 10. Formánková, 32. Hrdá (Holá), 45. Holá (Hlaváčková). Rozhodčí: Grundler - Hejl, Svobodová. Vyloučení: 1:3. Střely na branku: 36:42.

Urbanová - Horáková, Petrementová, Daňková - Čadková, Cejpová, Sýkorová, Drangovská, Rejnartová, Forbelská, Forejtová, Svatošová, Raselová, Vimmerová

HC Děčín

Krejcárková - Holá, Kroftová, Lejčíková, Sýkorová - Pavlasová, Schrollová, Šindlerová, Prosová, Nowáková, Zelenková, Hlaváčková, Hrdá, Formánková

12.kolo, neděle 24. ledna 2016