Tygřice rozstřílely Kobru, šest gólů zaznamenala Sabina Johanová

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Vysoké vítězství si připsaly Tygřice v předposledním kole ligy žen. Pražskou Kobru rozstřílely vysoko 11:2, přičemž po první části vedly již 5:0. Šesti góly se prezentovala útočnice Sabina Johanová, která je s šestnácti brankami třetí nejlepší střelkyní Ligy žen skupiny A2. K poslednímu zápasu nastoupí naše hráčky pátého března na ledě děčínských Medvědic.

15.kolo, neděle 28. února 2016

Branky a nahrávky: 1. Johanová (Drangovská, Petrementová), 4. Svatošová (Cejprová), 7. Petrementová (Vimmerová), 18. Johanová (Drangovská, Daňková), 20. Johanová (Čadková, Forbelská), 21. Johanová (Daňková), 32. Raselová (Čadková), 51. Johanová, 58. Johanová (Vimmerová), 59. Raselová (Čadková), 60. Cikánová (Hornická, Svatošová) - 34. Kocourková (Václavíková, Benešová), 52. Kocourková. Rozhodčí: Novák - Lorenčík, Serbus. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 49:25. Diváci: 30.

Švejdová (20. Urbanová) - Cikánová, Petrementová, Daňková - Čadková, Cejpová, Drangovská, Forbelská, Svatošová, Raselová, Hornická, Johanová, Vimmerová

HC Kobra Praha

Soukupová - Kocourková, Horová, Tesařová, Machatková, Benešová - Chodorová, Václavíková, Moulíková, Krajíčková, Roubíčková, Arfaoui.

15.kolo, neděle 28. února 2016

HC Kobra Praha