Tygřice se rozloučily se sezónou vítězně. Patří jim celkové třetí místo

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Děčín/Liberec - Tygřice dokázaly v posledním utkání Ligy žen přehrát Děčín poměrem 7:2. Sezónu tak ukončily s deseti výhrami a šesti prohrami. Devětadvacet bodů jim vyneslo pohodlnou třetí příčku tabulky.

16.kolo, neděle 06. března 2016

Branky a nahrávky: 11. Holá, 33. Holá (Jandová) - 4. Raselová, 14. Vimmerová (Čadková), 40. Hornická (Cikánová), 43. Raselová (Petrementová), 47. Raselová (Petrementová), 49. Johanová (Horáková), 49. Petrementová (Raselová, Cejpová). Rozhodčí: Krebs - Kafka. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 18:29. Diváci: 65.

HC Děčín

Krejcárková - Holá, Kroftová, Jandová, Weisová, Kořínková, Sýkorová, Pavlasová - Šindlerová, Zavadilová, Prosová, Zelenková, Vacková, Hlaváčková

Švejdová - Cikánová, Petrementová, Daňková, Horáková - Čadková, Cejpová, Drangovská, Forbelská, Raselová, Hornická, Johanová, Vimmerová

16.kolo, neděle 06. března 2016