Tygřice jen těsně nestačily na Kobru. Po velkém boji jí podlehly v nájezdech

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Liberec - V neděli se Bílé Tygřice opět představily na domácím ledě, kde přivítaly pražskou Kobru. Liberečanky se musely v zápase obejít bez několika svých opor, i tak ovšem odehrály se svými soupeřkami vyrovnané utkání. Domácí hráčky nejdřívé dvakrát prohrávaly, poté zápas sice otočily, jenže Kobra dokázala opět srovnat. Utkání došlo až do samostatných nájezdů, kde pražskému celku vystřelila druhý bod Eliška Benešová.

7. kolo, neděle 23. října 2016
3:4sn
(1:1, 2:2, 0:0 - 0:0)

Branky a nahrávky: 19. Drangovská (Raselová), 32. Rejnartová, 33. Petrementová (Daňková) - 9. Benešová E. (Benešová D.), 24. Benešová E. (Václavíková), 35. Knoppová (Machatková), rozhodující nájezd Benešová E. Rozhodčí: Touš - Hladík, Serbus. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 46. Střely na branku: 13:42. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 3:4.

Urbanová - Čadková, Cejpová, Petrementová, Daňková, Štěrbová - Drangovská, Rajnartová, Slancová, Forbelská, Čápová, Raselová, Vimmerová, Hájková

HC Kobra Praha

Soukupová - Machatková, Tesařová - Václavíková, Mahovská, Benešová E. Roubíčková, Benešová S., Benešová D., Knoppová, Trnková, Arfaoui, Kocourková, Cvrkalová

Trenér Jan Daněk o utkání:
Do utkání jsme nastoupili bez reprezentantek a zařadili jsme do sestavy další dva nováčky (Hájková, Slancová). Věděli jsme, že zápas bude vyrovnaný a nakonec jsme prohráli na nájezdy. V dovednostní soutěži bohužel naše zkušené svěřenkyně na nejlepší útočnice soupeře nestačily. Střetnutí ale bylo zajímavé, protože na ledě nebyla žádná tzv.rozdílova hráčka.

7. kolo, neděle 23. října 2016
3:4sn