Tygřice se proti Lovosicím nadřely. Nakonec si ale zpět pod Ještěd vezou tři body

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Lovosice/Liberec - Bílé Tygřice se v zápase na ledě posledních Lovosic opět musely obejít bez svých největších opor. Během utkání šly hned několikrát do vedení, jenže jejich srdnatě bojující soupeřky se vždy dokázaly gólově dotáhnout. Střetnutí nakonec rozhodla čtyři minuty před koncem Anna Slancová, díky níž si hráčky Liberce připsaly tříbodový zisk.

10.kolo, neděle 13. listopadu 2016

Branky a nahrávky: 6. Rehbergerová, 34. Jasanová (Nováková), Kančiová A. (Kančiová Z., Vnoučková) - 2. Štěrbová (Petrementová), 12. Vimmerová (Daňková), 46. Drangovská (Vimmerová), 57. Slancová ( Raselová). Rozhodčí: Goltsch - Kába, Vozár. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.

HC Lovosice

Nováková M. - Nováková J., Hnídková, Vnoučková, Vozárová, Rehbergerová, Zalabáková - Bartošová, Kančová A., Jasanová, Jandáková, Kekulová, Červenková, Bánomová, Budilová, Kančiová Z.

Urbanová - Čadková, Cejpová, Petrementová, Daňková, Štěrbová - Sýkorová, Drangovská, Rejnartová, Slancová, Čápová, Raselová, Vimmerová, Hájková

Trenér Jan Daněk o utkání:
Měli jsme více ze hry, ale proti bojujícím Lovosicím jsme se jen obtížně prosazovali. Neproměňovali jsme gólové příležitosti, naopak soupeř trestal naše chyby. Nakonec máme radost, že jsme si body z Lovosic odvezli, protože utkání jsme si četností chyb zkomplikovali a zdramatizovali ho do poslední vteřiny.

10.kolo, neděle 13. listopadu 2016

HC Lovosice