6. třída: Bílí Tygři zvládli duel plný zvratů

Date of publication Author Milan Plodek, Petr Schultz

L i b e r e c - Napínavý duel čekal na šestou třídu Bílých Tygrů v předehrávce 22. kola. Skoré se přelévalo s z jedné strany na druhou. V naínavé koncovce nakonec rozhodli utkání plné zvratů Severočeši ve svůj prospěch. Hattrickem se prezentoval Benjamin Vomáčka.

22. kolo, sobota 22. prosince 2012

Branky a nahrávky: Dospěl (Adamec), Vomáčka, Liška (Šuráň), Škvarek (Adamec), Dospěl (Škvarek), Vomáčka, Liška (Dospěl), Vomáčka (Škvarek).

Zajíček, Pozner - Adamec, Bartoš, Šuráň, Straka, Kovář, Nikolič, Havlíček - Dospěl, Liška, Vomáčka, Virág, Matějka, Škvarek, Dupal, Křepelka.

Není k dispozici.

22. kolo, sobota 22. prosince 2012