Nezastavený brankostroj. Patnáctka porazila Mělník 21:4!

Liberec - Souboj Tygrů s Mělníkem nabídl divákům hned pětadvacet branek. Liberečané dominovali a po třetinách 6:2, 7:1, 8:1 zaslouženě brali tři body. V úvodních čtyřech zápasech sezóny 2017/2018 neztratili ani bod, v příštím kole je čeká Frýdlant.

4. kolo, pátek 29. září 2017
21:4
(6:2, 7:1, 8:1)

Branky a nahrávky: 7. Šimáněk (Pokorný), 9. Chmelař (Vodlan), 9. Folda (Měchura, Leden), 12. Leden (Měchura, Damašek), 19. Kříž (Jenčovský), 20. Leden (Plos), 22. Jenčovský (Kříž), 27. Šimáněk, 28. Leden (Plos, Jonák), 29. Jonák (Plos), 30. Vodlan (Měchura), 35. Folda, 39. Vodlan (Měchura, Pokorný), 42. Racek, 46. Jenčovský (Kříž), 46. Duschka (Vodlan), 48. Racek (Leden, Pokorný), 50. Vodlan, 53. Vodlan, 53. Vodlan (Měchura), 56. Měchura (Duschka, Chmelař).

Krátký (Franc) - Šíma, Duschka, Pokorný, Helcl, Damašek, Čihák - Měchura, Vodlan, Chmelař - Plos, Folda, Leden - Kříž, Šimáněk, Jenčovský - Racek, Jonák

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 4
Bilance: 4 - 0 - 0 - 0
Aktuální forma: 4 výhry
Skóre: 42:11
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Do utkání s Mělníkem Tygři vstoupili odhodlaně a už v první třetině ukázali, jak moc chtějí bodovat. Soupeři nastříleli hned šest branek a i když sami dvakrát inkasovali, vedení měli pohodlné. V následujících dvou třetinách měl ale jejich brankostroj ještě vzestupnou tendenci, což vyústilo v jednadvacet branek!

Přesně toto číslo naše mužstvo svým soupeřům nastřílelo v prvních třech kolech, je tak zřejmé, že velmi vysoká výhra je novým maximem svěřenců trenéra Václava Lacka. Ti vstoupili do úvodní fáze sezóny na výbornou, když neztratili ještě ani bod. Patnáctku v příštím kole čeká souboj s Frýdlantem.