Macourek, Tomeš - Průšek, Jína Jak., Macháček, Vápeník - Kučera, Shpilka, Plosová - Kadlec, Ficenec, Moussa, Jína Jan

Bilance: 7 - 0 - 2
Aktuální forma: 3 výhry
Skóre: 73:42
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Kobra Praha 13:4 (16.9. 2017)

V souboji s Hvězdou se Tygři museli vyrovnat s početní převahou soupeře, který přivezl tři kompletní formace. Naopak šelmy byly rozsáhlou marodkou a hráči v zahraničí výrazně oslabeny. I tak ale dokázaly uspět.

Během zápasu si vytvořily relativně pohodlný náskok, který však soupeř dokázal zneškodnit a šest minut před koncem se dokonce dostal do vedení. To naše mužstvo nepoložilo, ba naopak. Nepříznivý vývoj zvrátilo a nakonec bralo dva body za výhru 7:6.

Vítězslav Jankových
„Měli jsme marodku a někteří hráči byli v zahraničí na výběrech, takže nás bylo jen jedenáct. Hvězda měla tři bruslařsky vyrovnané formace, což pro nás bylo náročné, vzhledem k tomu, že se někdy třeba i pět minut nepřerušovalo. Nebyl čas ani pořádně vystřídat a odpočinout si. Celý zápas jsme v podstatě vedli, vystřídali jsme gólmana, protože jsme si to určili. Podcenili jsme situaci a šest minut před koncem jsme prohrávali o gól. Jen díky tomu, že jsme se znovu namotivovali, tak jsme skóre znovu otočili. Bylo to pro nás náročné, v každé třetině byly dlouhé úseky bez přerušení. Vyzdvihl bych to, že kluci v závěru udělali maximum pro to, aby se do zápasu znovu vrátili. “