Date of publication Author

29.kolo, úterý 06. března 2018
()

Tomeš (Macourek) - Ficenec, Jína Jak., Rozsíval, Jína Jan, Vápeník, Plosová, Ulman, Klimov, Bartovič, Kadlec Dam., Shpilka, Průšek (C), Moussa, Macháček

Šestá třída v Chrudimi 2 2017/2018

Vojtěch Fiala
„Začali jsme tak, jak bych si představoval. Puky lítaly dopředu z hole na hůl a za prvních minut bylo skóre 5:0. Kluci hráli s chutí vepředu, tak bylo potřeba upozorňovat, že chceme aktivitu, ale ne ve formě "sbohem rozume", o čemž svědčí 4 góly soupeře po brejcích a laxnosti v obranném pásmu. Chválím tým za kombinace a krásné akce, které byly k vidění prvních čtyřicet minut. Po druhé pauze už to bylo spíš o tom, že chtěl každý zůstat na ledě dvě minuty a dát si gólika, což se projevilo v upadajícím tempu naší hry a zápas se prostě tak nějak dohrál.“

29.kolo, úterý 06. března 2018
()