Ženy vstoupily do sezóny vítězně, přetlačily Beroun

Date of publication Author Jaroslav Vondrák

Liberec/Beroun - Bílé Tygřice se po letní odmlce opět představily v soutěžním utkání. První utkání sezóny odehrály na ledě Berouna. Domácí hráčky předvedly urputný výkon a na libereckou branku poslali hned 43 střel, ale tři body nakonec putují pod Ještěd. O výhře našich hokejistech rozhodla druhá třetina.

1. kolo, sobota 23. září 2017

Branky a nahrávky: . Rozhodčí:Ibl - Thůma, Větrovský. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 43:23.

Medvědi Beroun 1933

Dvořáková - Krobová, Hanzlíková, Macháčková, Kůrková, Adamová, Chwastková, Vacková, Nárožná

Urbanová - Čadková, Cejpová, Petrementová, Štěrbová, Čápová, Plosová, Sýkorová, Skalská, Mazancová, Kavková, Slancová, Vimmerová

1. kolo, sobota 23. září 2017