Dramatické utkání s Děčínem získaly Tygřice až v nájezdech

Date of publication Author Jaroslav Vondrák

Liberec - V utkání s Děčínem diktovaly liberecké hokejistky tempo a díky čtyřem brankám Mazancové se ujaly slibného náskoku, který držely ještě několik minut před koncem. Poté ovšem soupeřky dvěma rychlými brankami skóre vyrovnaly a rozhodnout se muselo až v nájezdech. V této dovednostní soutěži byly úspěšnější naše hokejistky a berou tak bod navíc.

4. kolo, neděle 12. listopadu 2017
5:4sn
(1:1, 1:0, 2:3 - 1:0)

Branky a nahrávky: 20. Mazancová (Tůmová), 27. Mazancová, 51. Mazancová (Čápová), 55. Mazancová (Petrementová), rozhodující nájezd Košková - 14. Aulická, 50. Pavlasová (Hueberová), 59. Hrdá, 60. Formánková. Rozhodčí: Kajínek - Touš. Vyloučení: 1:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Střely na branku: 52:39.

Urbanová - Cejpová, Petrmentová, Štěrbová, Čápová, Košková, Tůmová, Mazancová, Skalská, Drangovská, Hájková, Forbelská, Slancová, Vimmerová

HC Děčín

Bartušková - Kroftová, Aulická, Lejčíková, Sýkorová, Pavlasová, Schrollová, Hueberová, Prosová, Vacková, Hrdá, Formánková

4. kolo, neděle 12. listopadu 2017