Z Pardubic si ženy přivezly jedenáctigólový příděl

Date of publication Author Jonáš Jech

Tygřice v Pardubicích nepochodily.

13. kolo, neděle 14. ledna 2018

Branky a nahrávky: 1. Holoubková (K. Kašparová, Topičová), 2. Svatošová, 12. Jirsová (Řepková), 14. Trnková (Hlavatá, Svatošová), 26. K. Kašparová (Holoubková), 39. K. Kašparová (Jacková), 41. Holoubková (K. Kašparová), 43. Macková (Jirsová), 45. Trnková (Svatošová, Vlková), 50. Jacková (Jirsová), 54. T. Kašparová (K. Kašparová, Holoubková) Rozhodčí: Padevěd Jan - Mikula Matěj , Pilný Vojtěch. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Střely na branku: 26:48.

HC Dynamo Pardubice

Teplá - Jacková, Topičová, Macková, Siantová, Vlková, Vaňoučková - K. Kašparová, Řepková, Padevětová, Holoubková, Karlecová, T. Kašparová

Urbanová - Čadková, Cejpová, Štěrbová, Čápová - Skalská, Jarošová, Hájková, Raselová, Kavková, Vimmerová, Tůmová

13. kolo, neděle 14. ledna 2018