Tygřice obrat nedokonaly a podlehly Děčínu v prodloužení

Date of publication Author Jonáš Jech

Liberec – Ve 14. kole 1. ligy žen Bílé Tygřice utkaly s týmem z Děčína. Zápas tabulkových sousedů předurčoval vyrovnané klání a tak tomu skutečně bylo. Domácí museli od půlky zápasu dotahovat jednobrankové manko, které se jim ve třetí třetině podařilo smazat, avšak ženy hned v první minutě prodloužení opět inkasovaly a z bonusového bodu se nakonec mohl radovat soupeř.

14. kolo, sobota 13. ledna 2018
1:2p
(0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)

Branky a nahrávky: 48. Raselová (Tůmová) - 34. Kroftová, 60. . Rozhodčí: Hrubý Michal - Serbus Jakub , Touš Aleš. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Střely na branku: 14:32. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

Urbanová - Čadková, Cejpová, Štěrbová, Čápová - Tůmová, Skalská, Hájková, Svatošová, Raselová, Kavková, Slancová, Vimmerová