Vyrovnaný zápas Tygřic s Dečínem rozhodla dvěma góly děčínská Nowáková

Date of publication Author Jonáš Jech

Liberec – V 19. kole 1. ligy žen se Bílé Tygřice utkaly s týmem z Děčína. Vyrovnaný duel převrátili na stranu domácích góly Zavadilové a Nowákové ve třetí třetině a Tygřice už nedokázali reagovat a proto si neodvážejí ani bod.

19. kolo, sobota 24. února 2018

Branky a nahrávky: 14. Nowáková (Hrdá, L. Sýkorová), 50. Zavadilová (Schrollová, Kroftová), 56. Nowáková (Hrdá, Hueberová) - 40. Košková (K. Sýkorová). Rozhodčí: Michajličenko Petr - Janíček Jakub, Grunt Matýáš. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 27:13. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.

HC Děčín

Bartušková - Hnídková, Kroftová, Aulická, L. Sýkorová, Pavlasová - Schrollová, Hueberová, Zavadilová, Nowáková, Vacková, Hrdá, Formánková

Urbanová - Čadková, Cejpová, Košková, Štěrbová, Čápová - Skalská, K. Sýkorová, Hájková, Forbelská, Kavková, Vimmerová

19. kolo, sobota 24. února 2018