Patnáctka přehrála Litoměřice a jede dál!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Kategorie U15 v utkání proti Litoměřicím zářila. Hned v první minutě otevřel skóre Chmelař, rozhodující gól si připsal ve druhé třetině Hladík. Tygři porazili Stadion 3:1.

I. kolo, sobota 09. prosince 2017

Branky a nahrávky: 1. Chmelař (Měchura), 22. Hladík (Jonák), 45. Měchura (Pokorný, Chmelař).

Franc - Hladík, Duschka, Damašek, Lejsek, Pokorný - Chmelař, Folda, Měchura - Jenčovský, Vodlan, Leden - Jonák, Čihák

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 12 / 1
Bilance: 11 - 1 - 0 - 0 / 1 - 0 - 0 - 0
Aktuální forma: 13 výher
Skóre: 108:30 / 3:1
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Skvělou formu ze základní části si dokázala patnáctka přenést i do nadstavbové skupiny. Svého soupeře, Stadion Litoměřice, přehrála poměrem 3:1. Gól a nahrávku si připsali Chmelař s Měchurou.

V dalším kole se Tygři utkají s hokejisty z Benátek nad Jizerou. Dokáží si připsat další výhru?

Václav Lacek
„V těžkém, vyrovnaném utkání, se nám podařilo získat tři body. Skvěle zahráli všichni hráči zvláště pak gólman Lukáš Franc.“

I. kolo, sobota 09. prosince 2017