Patnáctka na Karlovy Vary ve všech ohledech nestačila

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Kategorie U15 nenavázala na povedený výkon ze souboje s Plzní a proti dalšímu celku ze západní Čech neuspěla. Prohrála 1:5, přičemž jediný přesný zásah našeho mužstva obstaral Filip Kříž.

VII.kolo, neděle 14. ledna 2018

Branky a nahrávky: 30. Kříž (Damašek, Culek).

Franc - Moc, Lejsek, Duschka, Culek - Jenčovský, Pokorný, Čihák - Plos, Polák, Helcl - Damašek, Meisel

STATISTIKY U15 V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 12 / 7
Bilance: 11 - 1 - 0 - 0 / 4 - 0 - 0 - 3
Aktuální forma: 1 prohra
Skóre: 108:30 / 31:27
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Mělník 21:4 (29. září 2017)

Tygři chtěli v utkání s karlovarskou Energií navázat na povedené střetnutí s Plzní. To se jim bohužel ale nepovedlo. V první třetině ještě šelmy dokázaly gólově držet krok, když se prosadil po nahrávce Damaška Kříž, jenže to bylo z liberecké strany vše.

Západočeši navíc přidali další tři góly a zvítězili pohodlně 5:1. Svěřenci trenéra Václava Lacka prohráli v nadstavbě potřetí. Skóre 1:5 navíc zapříčinilo, že porážka byla druhou nejvyšší v sezóně. Více gólů inkasovalo naše mužstvo pouze od Benátek nad Jizerou.

Václav Lacek
„V tomto utkání se nám nedařilo držet se na kotouči. Minimum šancí posléze nahrálo soupeři k vítězství.“

VII.kolo, neděle 14. ledna 2018

Branky a nahrávky: 30. Kříž (Damašek, Culek).