Date of publication Author

XVIII.kolo, sobota 12. ledna 2019

Branky a nahrávky: 25. Král (Steklý), 27. Hradec (Lisler), 38. Fiala (Hradec). Vyloučení: 9:10, navíc Pérez J. 10 minut. Diváci: 38.

Leško, Petříček - Ehrenberger, Várady, Jakubec, Pérez D., Oberreiter, Dvořák - Janata, Hrabčák, Pérez J., Hois, Zverka, Vološín, Jansa, Jobek

Trenér Vojtěch Fiala o první nule vstřelených gólů v sezoně:

„Spadnout nám to tam mělo už během první třetině. Jak čas plynul, byla to z naší strany větší a větší křeč. Ještě s vědomím, že jsme dotahovali manko. Velký kredit zaslouží boleslavský gólman Hora, který byl fantastický.“

Vojtěch Fiala
„Velká bitva. Může nás mrzet, že jsme měli už v první třetině několik příležitostí, které jsme zahodili. Oba týmy hrály v obraně poctivě, skvěle zachytali také oba brankáři. První gól jsme Boleslavi připravili my sami, když jsme z naše útoku vyrolovali nepřesnou střelou puk do protiútoku a soupeř krásně zahrál situaci 2 na 1. Nesložili jsme zbraně, ale gólově jsme mlčeli. V tom byla Boleslav dnes lepší. Z naší strany vytýkám klíčovým hráčům jejich zbytečná vyloučení, kdy nás Boleslav při jejím vedení dokázala vyprovokovat k několika zákrokům, bitkám, pro které v takové situace nebylo místo.“

XVIII.kolo, sobota 12. ledna 2019