Šestá třída s přehledem bere body! Přehrála Havlíčkův Brod dvojciferným rozdílem

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Havlíčkův Brod/Liberec - Naše mužstvo si poradilo díky jistému výkonu s Havlíčkovým Brodem. Vstřelilo hned jedenáct gólů, zatímco soupeř skóroval pouze jednou. Dva body pojistily našemu mužstvu první příčku tabulky.

XIII.kolo, sobota 01. prosince 2018

Branky a nahrávky: 17. Rozsíval (Wágner), 25. Šťástka (Vápeník), 25. Wágner (Maxin, Richtárik), 29. Bartovič (Richtárik, Baksalary), 32. Rozsíval (Baksalary), 34. Richtárik (Baksalary), 39. Bajer (Šťástka), 40. Šťástka (Bajer), 46. Rozsíval, 52. Vápeník (Šťástka), 60. Wágner (Rozsíval) - 35. Mrtka (Kraučuk, Vaněček). Vyloučení: 5:3. Diváci: 56.

BK Havlíčkův Brod

Poustka, Petr - Konvalina, Mrtka, Kachlíř, Vaněček, Malimánek, Adamec, Suchý, Mečiar, Med, Hospodka, Kraučuk, Hurst

Štrincl - Wágner, Baksalary, Kanca M., Richtárik, Rozsíval, Štástka, Vápeník, Borysenko, Maxin, Hrouda, Bartovič, Stromský, Ehrenberger, Bajer

Šestá třída v utkání s Havlíčkovým Brodem 2

Trenér Ctibor Jech o soupeři:

„Hlavně v první třetině nás soupeř potrápil, měl narostlý mančaft a prezentoval se urputnou hrou. Nemohli jsme se přes protivníka hokejově prosadit. Bylo to těžké utkání, soupeř byl hodně bojovný. Někdy v souboji hrál lehce tělem, prolomili jsme odpor vstřelenými góly. Pak už se nám hrálo lépe.“

Ctibor Jech
„Soupeř byl z kategorie slabších. My hráli daleko hokejověji. Nemohli jsme se dlouho prosadit, prezentovali jsme se velkým množstvím nepřesností. Rozehráli jsme se až na konci první třetiny, pak už to bylo z naší strany lepší. Soupeře jsme ani k ničemu nepustili, byl po našem vedení o pět branek odevzdaný. Duel jsme měli ve svých rukách. “

XIII.kolo, sobota 01. prosince 2018

BK Havlíčkův Brod