Šesťáci i s hráči ročníku 2008 skolili Kolín!

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Sedm vstřelených branek a jedna inkasovaná. Šestá třída si poradila s Kolínem a i to přesto, že do zápasu nastoupila hned se šesti hráči ročníku 2008. Ti předvedli povedený výkon a pomohli výrazně týmu k vítězství.

IVX.kolo, sobota 08. prosince 2018

Branky a nahrávky: 13. Bajer, 25. Wágner (Bajer), 32. Bajer, 39. Šťástka (Wágner), 41. Stromský (Beránek), 53. Hrouda (Šťástka), 58. Kratochvíl. Vyloučení: 3:3 + Baksalary (LIB) 5 + do konce zápasu. Bez využití. V oslabení: 2:1.

Štrincl - Wágner, Baksalary, Kanca Michal, Richtárik, Šťástka, Hrouda, Stromský, Bajer, Bělohorský, Kratochvíl, Choma, Borysenko, Hrabčák, Beránek

Šestá třída v zápase s Kolínem (2008 prosinec)

Trenér Ctibor Jech o zapojení hráčů ročníku 2008:

„Kluci se mohli v pořádku zapojit do zápasu. Soupeř nebyl tak rychlý, ale i tak kluci předvedli kvalitní výkon. Prosadili se herně a to i přesto, že nedali moc gólů. Nedostali nějaké jiné úkoly než zbytek týmu, měli mít nasazení, pohyb, obětavost a šikovnost. Všechno předvedli, nebáli se hrát s pukem, což bylo dobré.“

Ctibor Jech
„Utkání jsme odehráli bez klíčových hráčů Bartoviče, Ehrenbergera, Vápeníka a Rozsívala. Vzali jsme šest kluků ročníku 2008, tým byl složen půl na půl. Chtěli jsme vidět nové kluky v šesté třídě. Hráli jsme od začátku dobře, kluci se prosazovali. Soupeře jsme přehrávali, byl to z naší strany dobrý zápas. Za mě povedený výkon.“

IVX.kolo, sobota 08. prosince 2018