Date of publication Author

3. kolo, sobota 06. října 2018
15:1
(7:0,4:0,4:1)

Branky a nahrávky: 2. Beránek, 13. Borysenko (Bernat), 13. Choma (Hrabčák), 16. Švec (Zeman), 16. Horák, 18. Borysenko (Mráček), 19. Švec (Werner), 24. Hrabčák (Bernat), 29. Hrabčák, 32. Beránek, 40. Zeman, 50. Beránek, 54. Choma, 58. Choma (Bernat), 60. Švec (Werner). Vyloučení: 4:1.

Hrášek (Kanca O.) - Horák, Šmucr, Zeman, Švec, Bernat, Hrabčák, Borysenko, Mráček, Beránek, Šťástková, Choma, Werner

Utkání s Frýdlantem Tygři začali ve vysokém tempu. Naše mužstvo hned v první třetině skórovalo sedmkrát a důrazně určilo ráz zápasu. Šelmy měly lepší pohyb a soupeře přehrávaly.

Ve druhé části svěřenci trenérů Ctibora Jecha a Václava Lacka znovu čtyřikrát udeřili a pohodlné vedení dotáhli do vítězného konce. Během závěrečného dějství se sice prosadil i soupeř, ale modrobílí skórovali znovu čtyřikrát, čímž stanovali konečné skóre na 15:1.

Václav Lacek
„Prvních deset minut jsme hledali cestičku ke gólu, následně se nám zadařilo naše šance proměnit a duel tak dovést do vítězného konce.“