Tygřice vyslaly na branku ESY 46 střel, ujala se však pouze jediná

Date of publication Author Ondřej Belák

Klášterec nad Ohří - Po prohře s Roudnicí si naše hokejistky chtěly spravit chuť na dalším soupeři, kterým byla ESA. Nutno podotknout, že výkonem tomu určitě šly naproti! Domácí tým totiž přestřílely jednoznačně 23:46, nicméně produktivita vázla. ESA dokázala ze svých několika šancí vytěžit hned v první části tři přesné trefy a kvůli výbornému výkonu brankářky Hůlkové vedení udržela. Za modrobílé totiž skórovala pouze Tereza Plosová a šelmám tedy nepomohla ani skvělá disciplína, díky které za celý souboj neinkasovaly ani jeden trest.

2. kolo, neděle 23. září 2018

Branky a nahrávky: 2. Gegáňová, 10. Gegáňová, 20. Schoberová (Svobodová) - 47. Plosová Rozhodčí: Hübl. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: 23:46. Průběh utkání: 3:0, 3:1.

HC ESA Praha

Hůlková - Branická, Pellarová, Svobodová K., Kobyláková, Mokrošová, Gegáňová - Svobodová D., Sedláčková, Schoberová, Kamasová, Beránková.

Urbanová - Košková, Čápová - Tůmová, Lexová, Skalská, Plosová, Štěrbová, Hájková, Forbelská, Raselová, Hornická, Vimmerová.

Jan Daněk
„Prohra 1:3 je bolestná, protože jsme určitě nebyli horším týmem. Bohužel jsme 1. gól inkasovali hned na začátku utkání a 3. gól tzv. do šatny na konci první třetiny na pohodě určitě nepřidal. Soupeře jsme tlačili, vytvořili si mnoho gólových příležitostí, které jsme však nedokázali přeměnit. Až ve 3. tretině jednu ze svých mnoha gólových příležitostí proměnila Plosová, ale na obrat utkání už bylo pozdě. Bohužel, s jednou vstřelenou brankou v utkání se vyhrává výjimečně. Snad se v dalším utkání, které hrajeme v pátek doma s Dečínem, v koncovce zlepšíme.“

2. kolo, neděle 23. září 2018

HC ESA Praha