Urbanová vytáhla v Pardubicích 71 zásahů, přesto Tygřice vysoko padly

Date of publication Author Ondřej Belák

Pardubice - V neděli odpoledne čekal na naše hokejistky tuhý oříšek. Zavítaly totiž na led velkého pardubického favorita a utkání mělo jednoznačný průběh. Tygřice za celý zápas brankářku soupeře neohrozily, zatímco Anna Urbanová předvedla senzačních 71 zásahů. Centralplast zvítězil kulatým poměrem 10:0, šelmy tedy nebodovaly ani ve třetím venkovním střetnutí.

4. kolo, neděle 30. září 2018

Branky a nahrávky: 8. Vlková (Kašparová Karolína, Kašparová Tereza), 18. Holoubková, 38. Kašparová Karolína (Karlecová), 40. Holoubková (Karlecová), 45. Peroutková (Řepková), 46. Řepková, 54. Svatošová (Řepková, Macková), 58. Karlecová (Řepková, Svatošová), 59. Trnková (Kašparová Tereza), 60. Vaňoučková (Kašparová Tereza). Rozhodčí: Ovsík. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 31. Střely na branku: 81:0. Průběh utkání: 10:0.

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice

Mathauserová - Krejzová, Peroutková, Topičová, Macková, Vlková, Vaňoučková - Trnková, Řepková, Holoubková, Karlecová, Svatošová, Kašparová Tereza, Kašparová Karolína, Hlavatá.

Urbanová - Cejpová, Čápová - Tůmová, Lexová, Skalská, Urbánková, Štěrbová, Hájková, Svatošová, Kavková.

Jan Daněk
„Bylo jasné, že dostaneme pořádný výprask. Málem se nám nepodařilo složit tým a ani minimálně možný počet hráček 10+1, a to bez ohledu na jejich výkonnost. Průběh utkání tomu odpovídal. Za celé utkání jsme ani jedou nevystřelili na branku soupeře. Naše gólmanka Anna Urbanová podala životní výkon, protože zlikvidovala 71 střel soupeře. Tygřice desítky střel zblokovaly a kromě nadílky 10:0 si téměř každá z nich domů vezla nějakou modřinu po zásahu kotoučem. Před každou z nich smekám klobouk.“

4. kolo, neděle 30. září 2018

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice