Tygřice jsou ve formě! Kanonádu do pražské sítě táhla hattrickem Johanová

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Naše hokejistky se dostávají do zajímavé formy. Po dvou těžkých porážkách s Pardubicemi a Berounem zaznamenaly stejný počet vítězství, když po Roudnici rozstřílely rovněž pražskou ESU. Tygřice si pro každou třetinu připravily dvě branky, přičemž se za stavu 3:1 chopila slova Sabina Johanová, jež čistým hattrickem upravila skóre až do konečné podoby. Šelmy tedy ještě navýšily už tak nemalý náskok na čtvrté příčce tabulky!

7. kolo, neděle 28. října 2018

Branky a nahrávky: 3. Plosová (Hornická), 20. Tůmová (Svatošová), 38. Tůmová (Johanová), 39. Johanová (Tůmová, Čápová), 46. Johanová (Tůmová), 54. Johanová. Rozhodčí: Hrubý - Hanzlík, Kaňkovský. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 14. Střely na branku: 61:11. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1.

Urbanová - Cejpová, Košková, Čápová - Tůmová, Skalská, Plosová, Hájková, Forbelská, Svatošová, Raselová, Hornická, Kavková, Johanová, Vimmerová.

HC ESA Praha

Hůlková - Branická, Pellarová, Svobodová Kateřina, Kobyláková - Svobodová Dita, Černá, Císařová, Kamasová, Bobková, Beránková.

7. kolo, neděle 28. října 2018

HC ESA Praha