Liberecké ženy trápily velkého favorita. Pardubice nakonec rozhodly přestřelku v závěru

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygřice doma přivítaly nejsilnější celek soutěže. V zápase potvrdily svoji dobrou aktuální formu a s Pardubicemi sehrály krásné hokejové představení! Vedení se přelévalo ze strany na stranu, v závěru se ovšem naklonilo na stranu hostů. Třemi kanadskými body se blýskla Karolína Hornická!

9. kolo, neděle 18. listopadu 2018

Branky a nahrávky: 5. Hornická (Forbelská), 17. Hornická, 41 Sýkorová (Raselová), 43. Vimmerová (Hornická, Plosová) - 8. Trnková (Suchánková), 19. Trnková (Suchánková), 27. K. Kašparová (Topičová, Krejzlová), 40. Krejzlová (K. Kašparová), 50. T. Kašparová (K. Kašparová), 55. T. Kašparová (K. Kašparová). Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 25. Střely na branku: 31:36. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4, 4:4, 4:6.

Urbanová - Cejpová, Košková, Čápová - Skalská, Plosová, Sýkorová, Štěrbová, Forbelská, Raselová, Hornická, Vimmerová.

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice

Teplá - Suchánková, Krejzlová, Topičová, Macková, Siantová, Vlková - Trnková, Holoubková, Tereza Kašparová, Karolína Kašparová.

Jan Daněk
„Na Pardubice se nám podařilo sestavit tým téměř v nejsilnější letošní sestavě, k prvnímu utkání této sezóny v dresu Bílých Tygřic nastoupila Karolína Sýkorová. Tygřice hrály výborně a jasného favorita řádně potrápily. Stav 4:4 ve třetí třetině byl pro náš tým velmi slibný. Nakonec však rozhodla zkušenost pardubického týmu a domů si odvezl všechny body. Výkon našich hráček hodnotím jako nejlepší v sezóně. “

9. kolo, neděle 18. listopadu 2018

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice