Tygřice měly problémy se složením týmu a z Berouna se vracejí s debaklem 1:18

Date of publication Author Ondřej Belák

Beroun - Zápas, na který je třeba co nejrychleji zapomenout. Přesně tak by se dal zhodnotit souboj s Berounem, který Tygřice vysoko prohrály. Ačkoliv hrozilo, že tým vůbec nesloží, podařilo se jim nakonec k utkání ve značně okleštěné vycestovat, jenže domácí tým jej naprosto jednoznačně opanoval. Byť se liberecké ženy snažily o co možná nejpřijatelnější výsledek, soupeř získával dominanci a desetkrát udeřil ve třetí části.

10. kolo, neděle 25. listopadu 2018

Branky a nahrávky: 5. Hužvárová (Martínková), 11. Zahálková (Martínková), 17. Martínková (Macháčková), 23. Vaníčková (Brejchová), 25. Hužvárová (Martínková), 32. Macháčková (Hužvárová), 34. Martínková, 37. Macháčková (Hužvárová, Vaníčková), 41. Martínková, 42. Zahálková (Martínková), 46. Genčevová (Zahálková), 48. Genčevová (Macháčková), 50. Macháčková, 50. Vaníčková (Hužvárová), 56. Macháčková (Zahálková), 57. Martínková (Zahálková, Římalová), 60. Martínková (Zahálková), 60. Genčevová (Vaníčková, Zahálková) - 12. Johanová. Rozhodčí: Doubek - Větrovský, Povolný. Vyloučení: 6:4, navíc Johanová (LIB) 10 min. za nesportovní chování. Využití: 2:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 21. Střely na branku: -:-. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 18:1.

Medvědi Beroun 1933

Nenadálová - Macháčková, Vacková, Martínková, Sládková - Genčevová, Hužvárová, Zahálková, Kostincová, Římalová, Brejchová, Vaníčková.

Urbanová - Cejpová, Košková, Čápová - Tůmová, Skalská, Urbánková, Štěrbová, Hájková, Johanová, Vimmerová.

Jan Daněk
„Oproti utkání s Pardubicemi se nám nepodařilo sestavu dobře poskládat a ještě den před utkáním nám hrozila kontumace z důvodu nedostatečného počtu hráček. K utkání jsme nastoupili s chutí se s Berounem o výsledek poprat. Hned v úvodu utkání jsme se dostali pod tlak, ale hra se podařila srovnat. Bohužel jsme opět nevyužívali chyby soupeře. Ve druhé třetině nás soupeř už přehrával a využil každou příležitost ke vstřelení branky, do šaten se odcházelo za stavu 8:1. Úvodem třetí třetiny jsme obdrželi další dvě laciné branky, které nás poslaly do kolen. Desetiminutový trest Johanové za tohoto stavu už nebyl rozhodující, utkání jsme dohrávali v devíti hračkách, a díky naší špatné hře a obrovské chuti soupeře jsme si vykoledovali na cestu domu dalších osm gólů v naší síti. Výsledek 18:1 hovoří za vše.“

10. kolo, neděle 25. listopadu 2018

Medvědi Beroun 1933