Oslabené ženy se v Pardubicích rvaly statečně, na suverénního lídra ale nestačily

Date of publication Author Ondřej Belák

Pardubice - Tygřice sice byly v roli jasného outsidera, jenže do utkání nevstoupily vůbec špatně! První třetinu i přes střeleckou převahu soupeře dokázaly vyhrát, a byla obrovská škoda, že o těsný náskok přišly při vlastní přesilovce. Právě vyrovnávací branka domácí celek nakopla k ofenzivní smršti, kterou nezastavila ani výborně chytající Anna Urbanová. Naše hokejistky nicméně i přes výrazně oslabenou sestavu bojovaly v minimálním možném počtu rozhodně se ctí!

14. kolo, sobota 22. prosince 2018

Branky a nahrávky: 29. Svatošová (Karlecová, Vlková), 33. Kašparová Karolína (Kašparová Tereza), 35. Kašparová Tereza (Kašparová Karolína), 40. Řepková (Karlecová), 41. Svatošová (Vaňoučková, Řepková), 41. Karlecová (Řepková, Vaňoučková), 54. Padevětová (Svatošová), 56. Padevětová (Suchánková) - 8. Plosová (Raselová), 47. Košková (Raselová). Rozhodčí: Hájek - Obr, Mikula. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 34. Střely na branku: 65:15. Průběh utkání: 0:1, 6:1, 6:2, 8:2.

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice

Teplá - Suchánková, Jacková, Peroutková, Topičová, Siantová, Vlková, Vaňoučková - Řepková, Padevětová, Holoubková, Karlecová, Svatošová, Kašparová Tereza, Kašparová Karolína.

Urbanová - Cejpová, Košková - Tůmová, Lexová, Skalská, Plosová, Štěrbová, Hájková, Svatošová, Raselová.

Jan Daněk
„Utkání bylo odložené z 21.12.2018 na základě naší žádosti, protože jsme pro vysokou nemocnost nedokázali postavit tým ani na minimální počet hráčů. Do Pardubic jsme odjeli právě v minimálním možném počtu, ale s odhodláním se o výsledek poprat. Do poloviny utkání se nám to dařilo, dokonce jsme vyhrávali 1:0 díky brance Plosové. Od poloviny druhé třetiny jsme s výborným soupeřem nestíhali bruslit o do konce dvacetiminutovky jsme i přes výborný výkon brankářky Urbanové prohrávali 1:4. I přes poměrně vysokou prohru hodnotím přístup a výkon všech hráček kladně. “

14. kolo, sobota 22. prosince 2018

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice