Tygřice prohrávaly s ESOU o dvě branky, ovšem díky přesilovkám duel otočily

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Kdo čekal, že poslední celek tabulky podá v severočeské metropoli odevzdaný výkon, byl na omylu. Pražanky se poměrně rychle ujaly vedení 2:0, nicméně šelmy postupně utahovaly šrouby a podařilo se jim skóre převrátit na svoji stranu. Pomohly si při tom v přesilovkách, zužitkovaly totiž hned tři. Liberecké trefy si rozdělily Sabina Johanová s Kateřinou Raselovou, první jmenovaná navíc zapsala ještě asistenci.

17. kolo, neděle 03. února 2019

Branky a nahrávky: 32. Johanová, 36. Raselová (Hájková), 47. Johanová, 51. Raselová (Hájková, Johanová) - 4. Svobodová Dita (Gegáňová), 8. Gegáňová (Lišková). Vyloučení: 5:5, navíc Svobodová (ESA) 10 min. za nesportovní chování. Využití: 3:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 33. Střely na branku: 37:28. Průběh utkání: 0:2, 4:2. Rozhodčí: Hanzlík, Štrébl, Grundler.

Urbanová - Cejpová, Košková - Ježková, Skalská, Žáková, Štěrbová, Hájková, Raselová, Johanová, Vimmerová.

HC ESA Praha

Hůlková - Branická, Pellarová, Svobodová Kateřina, Kobyláková, Gegáňová - Svobodová Dita, Kubisková, Lišková, Kamasová, Beránková.

17. kolo, neděle 03. února 2019

HC ESA Praha