Ženy berou ze souboje s Děčínem i přes dvě trefy Raselové pouze bod

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Po přestřelkách s Berounem a Roudnicí sehrály Tygřice o poznání méně gólově bohatý zápas. Síly změřily s Děčínem, a bylo to drama až do konce. Vždyť naše hokejistky během druhé části otočily nepříznivý vývoj, avšak během závěrečného dějství bylo vyrovnáno. V prodloužení nakonec slavily bod navíc soupeřky. Tygřicím k vyššímu zisku bohužel nedopomohly ani dva zásahy Kateřiny Raselové.

18. kolo, neděle 17. února 2019
3:2p
(1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 20. Hueberová (Schrollová), 41. Hrdá (Zelingerová), 63. Kopecká - 27. Raselová (Tůmová), 39. Raselová (Ježková). Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 22. Střely na branku: -. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2. Rozhodčí: Bernat - Krejbich, Kaňkovský.

HC Děčín

- Hnídková, Kroftová, Kopecká, Zelingerová - Schrollová, Hueberová, Zavadilová, Zelenková, Vacková, Hrdá, Formánková.

Urbanová - Cejpová, Košková - Ježková, Tůmová, Skalská, Žáková, Štěrbová, Hájková, Forbelská, Raselová, Vimmerová.

18. kolo, neděle 17. února 2019
3:2p