Senzace! Tygřice vynulovaly suverénní Teslu, Urbanová zářila

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - V předposledním kole se našim hokejistkám vydařil husarský kousek. Doma si vyšláply na lídra tabulky, který rozdává jeden debakl za druhým! Pardubice sice v utkání disponovaly herní převahou, na střely vyhrály jednoznačně 42:13, nicméně Tygřice dokázaly během prostřední třetiny dvakrát udeřit a náskok díky obětavému výkonu nepustily. Hlavním strůjcem velkého úspěchu byla jednoznačně brankářka Anna Urbanová, na jejíchž 42 zákroků nenašly soupeřky protizbraň.

19. kolo, sobota 23. února 2019

Branky a nahrávky: 30. Hornická (Skalská, Kavková), 38. Žáková (Tůmová, Forbelská). Vyloučení: 5:2 Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Střely na branku: 13:42. Průběh utkání: 2:0. Rozhodčí: Kaňkovský - Touš, Borecký.

Urbanová - Cejpová, Košková, Čápová - Tůmová, Skalská, Žáková, Hájková, Forbelská, Hornická, Kavková, Vimmerová.

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice

Mathauserová Julie - Suchánková, Krejzlová, Siantová, Vlková - Trnková, Řepková, Holoubková, Karlecová, Svatošová Beáta, Hlavatá, Mathauserová Emma, Kašparová.

19. kolo, sobota 23. února 2019

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice