Výborně! Ženy slaví premiérovou výhru, Děčín sestřelily už během první třetiny

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Po dvou porážkách svěřenkyně Jana Daňka naplno bodovaly. O vysoké výhře nad Děčínem rozhodla zejména úvodní dvacetiminutovka, v níž vstřelily Tygřice hned pět branek. Hattrickem se blýskla Kateřina Raselová, jež se prosadila ve všech třetinách. Velice dobrý výkon předvedla rovněž talentovaná Tereza Plosová. Utkání se neslo v mimořádně slušném duchu, nabídlo totiž pouze jedno vyloučení na straně hostů.

3. kolo, neděle 22. září 2019

Branky a nahrávky: 6. Žáková, 12. Plosová, 13. Raselová (Hornická), 16. Leierová (Raselová), 18. Plosová, 39. Raselová (Cejpová), 41. Raselová - 15. Zavadilová (Hrdá), 48. Ajchlerová (Forejtová), 55. Hrdá (Forejtová). Rozhodčí: Serbus, Tomáš. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 28. Střely na branku: 40:29. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1, 7:3.

Urbanová (56. Vodrážková) - Cejpová, Čápová - Vimmerová, Hornická, Skalská, Johanová, Plosová, Žáková, Leierová, Štěrbová, Korečková, Jarošová, Reselová.

HC Děčín

Bartušková - Hnídková, Kroftová, Aulická, Zelingerová, Ajchlerová - Hueberová, Zavadilová, Forejtová, Nowáková, Zelenková, Vacková, Hrdá.

Jan Daněk
„Do utkání jsme nastoupili s odhodláním konečně získat nějaké body. V první třetině se nám dařilo proměňovat brankové příležitosti a jak pozdější průběh ukázal, získali jsme rozhodující náskok. Další dvě periody byly herně velmi vyrovnané a bohužel už jsme nedokázali své šance využívat.“

3. kolo, neděle 22. září 2019

HC Děčín