Skvělý výkon! Tygřice proháněly suveréna a sahaly po bodech. Plosová zářila

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - V pátém kole nastoupily naše ženy konečně v plné sestavě. Na domácím ledě je čekal nejsilnější možný soupeř, přijely totiž Pardubice. Ty už tradičně potvrzují roli největšího favorita a v dosavadním průběhu sezóny neprohrály. Tygřice po druhé části ztrácely poměrem 1:4, poté ale soupeřky donutily sáhnout si až na dno! Všechny branky šelem vstřelila mladičká Tereza Plosová. Škoda, že její hattrick na nestačil na bodový zisk, přesto se liberecké hokejistky nemají vůbec za co stydět!

5. kolo, sobota 05. října 2019

Branky a nahrávky: 3. Plosová (Žáková), 46. Plosová (Raselová), 53. Plosová (Hornická) - 4. Holoubková (E. Mathauserová, Vlková), 14. Suchánková, 27. T. Kašparová (Řepková, K. Kašparová), 34. T. Kašparová (K. Kašparová). Rozhodčí: Serbus - Hanzlík, Novák. Vyloučení: 6:3. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 25. Střely na branku: 27:35. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 3:4.

Urbanová - Cejpová, Čápová - Hájková, Vimmerová, Tůmová, Hornická, Skalská, Johanová, Šimonková, Plosová, Kavková, Žáková, Ježková, Leierová, Štěrbová, Kubová, Svatošová, Raselová.

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice

J. Mathauserová - Suchánková, Jacková, Krejzlová, Topičová, Siantová, Vlková - Řepková, Holoubková, Zemánková, E. Mathauserová, T. Kašparová, K. Kašparová.

Jan Daněk
„Pardubice jsme před utkáním museli považovat za favorita, ale poprvé v této sezóně jsme nastoupili v plné sestavě, tak jsme věřili, ze si nějaký bod necháme doma. Průběh utkání byl velmi vyrovnaný, ale střelecky se na naší straně dokázala prosadit pouze Tereza Plosová. Ve třetí části jsme na soupeře vytvořili velký tlak, ze kterého jsme vytěžili dvě branky, avšak bohužel to na body zase nestačilo.“

5. kolo, sobota 05. října 2019

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice