Ženy ve vyrovnaném souboji s Roudnicí žádné body nezískaly, zradila je disciplína

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygřice proti Roudnici chtěly ukořistit body, čemuž také první polovina zápasu napovídala. Svěřenkyně Jana Daňka se držely ve vedení, jenže po polovině hrací doby se na jejich straně začaly kupit fauly, což hostující hráčky využily a začaly přebírat otěže do svých rukou. Tygřicím bohužel nestačily ani dva přesné zásahy Karolíny Hornické.

6. kolo, sobota 12. října 2019

Branky a nahrávky: 20. Hornická (Raselová), 24. Hornická (Johanová) - 23. Slavíčková, 34. Simiková (Malá, Jirotková), 39. Machová (Jirotková, Louthanová), 58. Malá (Bergerová, Slavíčková). Rozhodčí: Kaňkovský - Krejbich, Hanzlík. Vyloučení: 7:3, navíc Johanová (LIB) 5+20 min. hrubost. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Střely na branku: 30:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4.

Urbanová - Cejpová, Čápová - Hájková, Vimmerová, Hornická, Skalská, Johanová, Žáková, Leierová, Štěrbová, Kubová, Forbelská, Svatošová, Raselová.

HC Roudnice nad Labem

Dudková - Slavíčková, Jirotková, Bergerová, Mertová - Hájková, Machová, Malá, Simiková, Benešová, Louthanová.

Jan Daněk
„Do zápasu jsme šli s tím, že doma musíme bodovat. Do poloviny utkání si dovolím tvrdit, že Tygřice byly lepší, ale poté se soupeř dostával na koně. Do třetí části jsme nastoupili v redukované sestavě, ale nebylo to nic platné, gól jsme už nedali a naopak ještě jeden inkasovali. Nedisciplinovanost, která přináší vysoký počet trestů, a hra předvedená ve třetí třetině, je pro mne zklamáním.“

6. kolo, sobota 12. října 2019

HC Roudnice nad Labem