Zápas blbec. Ženy v Děčíně dostaly desítku a navíc přišly o dvě opory

Date of publication Author Ondřej Belák

Děčín - Bílé Tygřice se vydaly na led týmu, proti kterému zaznamenaly své zatím jediné vítězství v sezóně. Tentokrát se ale všechno ubíralo jiným směrem. Děčín na své soupeřky vlétl s obrovskou vervou a výhrou 10:0 se dostal z posledního místa, kam se nyní propadly právě naše hokejistky. Hned pět branek vstřelila Natálie Hrdá.

8. kolo, sobota 26. října 2019

Branky a nahrávky: 3. Hrdá (Forejtová), 5. Schrollová (Forejtová), 7. Forejtová, 12. Forejtová (Hnídková), 21. Hrdá (Forejtová), 32. Hrdá (Hnídková), 34. Forejtová (Schrollová), 38. Ajchlerová (Hnídková, Nowáková), 39. Hrdá, 41. Hrdá (Forejtová). Rozhodčí: Vunč - Bublová, Šolc. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 10:0.

HC Děčín

Hejzáková - Hnídková, Kroftová, Aulická, Zelingerová, Ajchlerová - Schrollová, Hueberová, Zavadilová, Žilková, Forejtová, Nowáková, Vacková, Hrdá.

Urbanová - Cejpová - Hájková, Vimmerová, Tůmová, Hornická, Skalská, Štěrbová, Hájková, Svatošová, Jarošová, Raselová.

Jan Daněk
„Jedním slovem - masakr. Byli jsme jak rybáři, protože jsme to pořád lovili ve své síti. To, že jsme dostali, do té doby od posledního Děčína, deset gólů, přijímám obtížně, ale ještě horší je, že nám z ledové plochy na nosítkách odnesli kapitánku Raselovou s podezřením na poranění páteře. Vzápětí si navíc Žáková při samostatném úniku zranila o brankovou konstrukci koleno. Poranění páteře Raselové se naštěstí nepotvrdilo, ale má otřes mozku, zranění Žákové si vyžaduje chirurgický zákrok. Obě patří k základním stavebním kamenům týmu a budou nám v dalším průběhu soutěže moc chybět. Oběma přeji brzké uzdravení.“

8. kolo, sobota 26. října 2019

HC Děčín