Liberecké hokejistky na Karlovy Vary nestačily a utržily debakl

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Ženy podruhé v řadě obdržely dvojnásobný počet branek. Tentokrát v oslabené sestavě podlehly karlovarským Dračicím 1:14. Do branky se na závěrečnou třetinu dostala také mladá Barbora Vodrážková, která nepředvedla vůbec špatný výkon a lapila několik šancí. Jediný gól Libereckých vstřelila Anna Štěrbová, za hosty se hned pětkrát trefila Pavlína Horváthová.

9. kolo, sobota 02. listopadu 2019

Branky a nahrávky: 13. Štěrbová - 6. Horváthová (Pavelková), 9. Králová (Gruntová), 10. Horváthová (Šmajdová, Šnicerová), 13. Králová (Pátková), 20. Horváthová (Šrámková, Králová), 30. Horváthová (Králová, Šrámková), 32. Šnicerová (Ledvinková), 39. Gruntová (Šnicerová), 48. Gruntová (Šmajdová), 50. Červenková (Ledvinková), 51. Horváthová, 53. Šrámková, 54. Gruntová, 59. Šnicerová (Pátková). Rozhodčí: Novák - Krejbich, Serbus. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:14.

Urbanová (41. Vodrážková) - Hájková, Vimmerová, Tůmová, Hornická, Skalská, Johanová, Kavková, Ježková, Leierová, Štěrbová, Forbelská, Jarošová, Svatošová.

Dračice Karlovy Vary

Polášková - Mašková, Pátková, Pavelková, Ledvinková, Šmajdová, Králová - Červenková, Šnicerová, Horváthová, Popadincová, Gruntová, Šrámková.

Jan Daněk
„Karlovy Vary do utkání vstupovaly v roli favorita, což potvrdily. Tygřice bohužel hrají bez šesti hráčů základní sestavy, což výsledky týmu výrazně ovlivňuje. Do třetí třetiny v naší brance nastoupila mladičká Vodrážková, která sice inkasovala dalších šest gólů, ale za svůj výkon se určitě stydět nemusí. “

9. kolo, sobota 02. listopadu 2019

Dračice Karlovy Vary