Tygřice velkého favorita nezaskočily, v Pardubicích padly 0:9

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Bílé Tygřice vyjely ve stále oslabeném složení na území vedoucích Pardubic. Ty bohužel naprosto jasně potvrdily roli favorita, naše hokejistky nechaly jen pětkrát vystřelit na branku a v každé třetině daly tři góly. Nakonec tedy zvítězily vysoko 9:0. Dobrý výkon přesto předvedla mezi libereckými tyčemi Anna Urbanová, která zlikvidovala 42 pokusů domácích.

10. kolo, sobota 16. listopadu 2019

Branky a nahrávky: 2. K. Kašparová (T. Kašparová), 5. Trnková, 17. Trnková (Vlková), 32. T. Kašparová (K. Kašparová, Jacková), 35. Řepková (K. Kašparová), 38. Trnková (Svatošová), 47. Zemánková, 53. Trnková (Svatošová), 58. Hlavatá (Krejzlová). Rozhodčí: Pilný - Mikula, Obr. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 20. Průběh utkání: 9:0.

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice

Kalhousová - Suchánková, Jacková, Krejzlová, Vlková - Trnková, Řepková, Sáblíková, Zemánková, Svatošová, T. Kašparová, K. Kašparová, Hlavatá.

Urbanová - Cejpová, Čápová - Hájková, Vimmerová, Skalská, Kavková, Ježková, Leierová, Štěrbová, Korečková, Jarošová.

10. kolo, sobota 16. listopadu 2019

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice