Desetigólové drama! Tygřice se nevzdaly a proti Berounu mocně dotahovaly

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Velká škoda! Utkání s Berounem bylo jako na horské dráze. Tygřice rychle vedly, soupeř ještě v první dvacetiminutovce otočil skóre. Naše hokejistky mohou litovat silně nevydařené druhé třetiny, inkasovaly v ní totiž čtyři branky. Ani za stavu 1:6 ovšem nehodily ručník do ringu a třemi góly pořádně zdramatizovaly situaci! Více už ale bohužel nestihly, papírový favorit si výhru nakonec pohlídal. Hattrickem na straně Liberce zazářila mladičká Tereza Plosová!

12. kolo, sobota 30. listopadu 2019

Branky a nahrávky: 4. Plosová, 50. Leierová (Štěrbová, Hornická), 53. Plosová (Raselová), 54. Plosová - 5. Tomasco (Macháčková), 10. Brichová (Jílková, Eisenreichová), 33. Jílková, 36. Brichová (Tomasco), 38. Tomasco (Topolská), 39. Tomasco (Topolská). Rozhodčí: Kaňkovský - Krejbich, Hanzlík. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 35. Průběh utkání: 1:0, 1:6, 4:6.

Urbanová - Čápová, Vimmerová, Hornická, Skalská, Procházková, Plosová, Lierová, Štěrbová, Forbelská, Raselová.

Medvědi Beroun 1933

Nenadálová - Adamová, Macháčková, Jílková, Brichová, Eisenreichová, Římalová, Topolská, Tomasco, Štemberová, Šeflová, Brejchová

Jan Daněk
„Náš tým se už delší dobu potýká s personálními problémy. Přestože jsme nastoupili v minimálním povoleném počtu 10+1, byli jsme odhodláni poprat se o body. První třetina nám dávala naději, ale po prostřední části, kterou jsme trestuhodně zahodili, se zdálo, že je po zápase... Ve třetí části však Tygřice zabraly a zaslouženě ji ovládly 3:0. Soupeřky byly rády, že získaný náskok nakonec udržely. Pro nás veliká škoda. “