Tygřice předvedly v Děčíně dobrý výkon. Srazila je ale produktivita

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Ženy si do Děčína jely pro bodový zisk, i přes velké množství šancí na něj ovšem nedosáhli. Domácí celek byl efektivnější v zakončení, a přestože další skvělý zápas zažila Tereza Plosová (2+1), zvítězil Děčín poměrem 6:3.

13. kolo, sobota 07. prosince 2019

Branky a nahrávky: 4. Nowáková (Forejtová), 18. Forejtová (Schrollová), 38. Forejtová, 51. Hrdá (Forejtová), 58. Hrdá (Nowáková, Forejtová), 59. Vacková (Forejtová) - 1. Plosová (Leierová), 28. Procházková (Plosová), 50. Plosová (Svatošová, Hornická). Rozhodčí: Janda - Macel, Svoboda. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 6:3.

HC Děčín

Seidlová - Hnídková, Kroftová, Kopecká, Ajchlerová - Schrollová, Hueberová, Zavadilová, Forejtová, Nowáková, Vacková, Hrdá.

Urbanová - Cejpová, Hájková, Vimmerová, Hornická, Skalská, Procházková, Plosová, Leierová, Štěrbová, Svatošová, Raselová.

Jan Daněk
„Do Děčína jsme jeli v poměrně silné sestavě s tím, že odtud musíme odvézt body. Po celou dobu utkání byly Tygřice lepší, ale nedařilo se jim střelecky prosadit. Děčínská gólmanka dokázala vytáhnout zákrok i v momentech, kdy už si všichni mysleli, že je překonána. Naopak z holí soupeřek nám do branky spadlo i to, co ani sami nečekaly. Z Děčína jsme se vraceli hodně zklamaní. Výsledek rozhodně neodpovídá tomu, co bylo vidět na ledě, ale hokej se hraje na góly.“

13. kolo, sobota 07. prosince 2019

HC Děčín