Ženy bojovaly, karlovarský favorit jim ale na domácím ledě nedal šanci

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygřice se vydaly do Karlových Varů, aby zkusily zaskočit lídra tabulky. Proti Dračicím dokonce trefou Zuzany Jarešové otevřely skóre, jenže domácí hokejistky rychle převzaly iniciativu a nakonec vstřelily devět branek.

14. kolo, sobota 11. ledna 2020
(4:1 4:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 12. Gruntová, 12. Rohanová (Mašková), 15. Mašková (Rohanová, Šmajdová), 20. Šmajdová (Horváthová), 23. Gruntová (Pátková), 28. Legdanová (Gruntová, Šrámková), 35. Horváthová (Šmajdová, Rohanová), 37. Horváthová (Červenková), 52. Šmajdová - 6. Jarošová (Raselová), 36. Hornická. Rozhodčí: Helecz, Cankov. Střely na branku: 39:19. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 0:1, 7:1, 7:2, 9:2.

Dračice Karlovy Vary

Polášková - Mašková, Pátková, Šmajdová - Červenková, Šabatová, Kopecká, Horváthová, Popadincová, Gruntová, Šrámková, Legdanová, Rohanová.

Urbanová - Cejpová, Hájková, Vimmerová, Hornická, Skalská, Procházková, Leierová, Štěrbová, Jarošová, Raselová.

Jan Daněk
„Do Varů jsme určitě nejeli jako favorité, přesto jsme chtěli podat co nejlepší výkon. Tygřice bojovaly, ale na soupeře to nestačilo. Bohužel jsme v první třetině dostali zbytečné góly a vzhledem ke kvalitě soupeře bylo naivní si myslet, že utkání můžeme otočit.“

14. kolo, sobota 11. ledna 2020
(4:1 4:1, 1:0)