Statečná bitva s Pardubicemi body nepřinesla, Tygřice padly 1:3

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Po zápase s Karlovými Vary čekal liberecké ženy další nesmírně těžký soupeř. V 15. kole totiž pod Ještěd přijel další tým bojující o první místo - pardubická Tesla. Tygřice držela ve hře skvělými zákroky gólmanka Anna Urbanová. Z domácí strany se však do listiny střelců zapsala pouze Barbora Hájková, což na zaskočení silného protivníka nestačilo.

15. kolo, sobota 18. ledna 2020

Branky a nahrávky: 5. Hájková (Skalská) - 7. Holoubková (Vlková, Siantová), 25. Suchánková (Mathauserová), 29. Holoubková (T. Kašparová, Jacková). Rozhodčí: Borecký - Krejbich, Grundler. Střely na branku: 12:35. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 15. Průběh utkání: 1:0, 1:3.

Urbanová - Cejpová, Košková - Hájková, Vimmerová, Hornická, Skalská, Procházková, Kavková, Ježková, Leierová, Forbelská, Svatošová, Raselová.

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice

Teplá - Suchánková, Jacková, Krejzlová, Topičová, Siantová, Vlková - Řepková, Holoubková, Mathauserová, T. Kašparová.

Jan Daněk
„Chtěli jsme získat alespoň bod. Tygřice hrály dobře, podpořila je také skvělá brankářka. První třetinu jsme drželi vyrovnaný výsledek, ve druhé nám soupeř už odskočil o dva góly. V závěrečné části jsme se snažili manko dohnat, avšak Pardubice si výsledek zkušeně pohlídaly a bohužel si odvezly všechny tři body.“

15. kolo, sobota 18. ledna 2020

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice