Ženy na lídra stačily jen necelou polovinu utkání

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - V posledním domácím zápase Tygřice přivítaly nejtěžšího možného soupeře - Karlovy Vary. I přes výborné zákroky Anny Urbanové, jež zlikvidovala 45 střel, nakonec poměrně jasně padly. Do 28. minuty přitom naše hráčky držely nadějné bezbrankové skóre.

19. kolo, sobota 22. února 2020

Branky a nahrávky: 28. Šrámková (Pátková, Rohanová), 30. Červenková (Šrámková), 32. Šrámková (Rohanová, Červenková), 44. Gruntová (Pátková, Rohanová), 45. Rohanová (Šrámková, Gruntová), 46. Horvátová (Mašková), 56. Červenková (Gruntová, Rohanová). Rozhodčí: Touš - Borecký, Johan. Střely na branku: 14:52. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:7.

Urbanová - Cejpová, Košková, Hájková, Vimmerová, Hornická, Skalská, Procházková, Plosová, Ježková, Leierová, Štěrbová, Forbelská, Jarošová, Raselová.

Dračice Karlovy Vary

Mádlová - Mašková, Pátková, Pavelková, Ledvinková, Králová - Červenková, Horvátová, Gruntová, Šrámková, Rohanová.

19. kolo, sobota 22. února 2020

Dračice Karlovy Vary