Tygřice se zachránily, nic na tom nezměnila ani závěrečná porážka v Pardubicích

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - K utkání s Východočeškami mohly naše hráčky nastupovat s klidnou hlavou, měly totiž už jistotu, že je poslední Děčín nepředskočí. Liberec s velkým favoritem odehrál slušnou první část a Kateřina Raselová vstřelila vyrovnávací branku. V dalším průběhu už však domácí celek přece jenom ukázal kvalitu a nakonec zvítězil rozdílem třídy.

20. kolo, sobota 29. února 2020

Branky a nahrávky: 2. Hlavatá (Siantová, Holoubková), 7. Karlecová, 10. Sáblíková (Charvátová), 32. Topičová (Hlavatá, Holoubková), 37. Krejzlová (Zemánková, Karlecová), 46. Holoubková (Suchánková), 58. Krejzlová (Zemánková), 59. Charvátová (T. Kašparová, Vlková) - 4. Raselová (Leierová, Ježková). Rozhodčí: Švejda - Obr, Pitra. Střely na branku: 44:13. Vyloučení: 1:2 Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 8:1.

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice

Kalhousová - Suchánková, Jacková, Krejzlová, Topičová, Charvátová, Macková, Siantová, Vlková - Řepková, Holoubková, Sáblíková, Karlecová, Zemánková, T. Kašparová, K. Kašparová, Hlavatá.

Urbanová (52. Vodrážková) - Hájková, Vimmerová, Hornická, Skalská, Procházková, Kavková, Žáková, Ježková, Leierová, Štěrbová, Forbelská, Jarošová, Svatošová, Raselová.

20. kolo, sobota 29. února 2020

HC TJ Tesla Centralplast Parbubice