Reportáž

Dorost parádní hrou v Litvínově ukořistil všechny body!

Liberec - Zápas se zprvu pro Tygry nevyvíjel vůbec dobře, jelikož na začátku druhé třetiny prohrávali o dva góly. Manko však Liberečtí dorovnali, čímž se střelecky rozvášnili, a v rozhodující třetí části výsledek překlopili na svoji stranu vítězstvím 2:5!

První gól mohli diváci vidět až v šestnácté minutě, kdy se prosadil domácí Jiří Špaček a Litvínov se tak dostal do vedení. Ve druhé dvacetiminutovce Tygři nestihli zareagovat ani na další zásah do liberecké klece po střele Jana Šprynara - 2:0.

Tygři se ale ve 28. minutě zvedli a Vervě odpoveděli. Skvělá souhra mezi Jakubem Hujerem, Tomášem Trundou a Richardem Patzeltem se vyplatila a první zmiňovaný střelec snížil na 2:1! Netrvalo dlouho a rázem bylo srovnáno! Vyrovnávací střelou se prosadil Ondřej Culek - 2:2.

Ve třetí části se tedy začínalo od začátku. Tam byli ale liberečtí hokejisté stoprocentní! Nejdříve zvýšil na 3:4 Luka Vodlan a ani ne o minutu později se přidal do seznamu střelců Tomáš Trunda! Šelmy domácí celek už k ničemu nepustily a v závěru ještě upravily skóre zásluhou Filipa Kříže na konečných 2:5!