Blesková otočka zajistila osmičce plný bodový zisk z Náchoda!

Date of publication Author Ondřej Belák

Náchod - To byla bitva! Tygří osmáci v Náchodě ještě devět minut před koncem řádné hrací doby ztráceli jednu branku, avšak slepené trefy Jacoba Ficence a Jana Jína zařídily obrat. Dvěma góly se v předchozím průběhu blýskl Vasyl Shpilka, který pak přidal ještě asistenci.

19. kolo, sobota 01. února 2020

Branky a nahrávky: 1. Bon (Hynek), 43. Hynek (Paseka), 45. Gutsu (Bon, Paseka) - 16. Shpilka, 38. Shpilka, 52. Ficenec (Shpilka), 53. Jan Jína (Macháček). Rozhodčí: Kozák, Mertlík. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4.

HC Náchod

Vrzal (32. Beránek) - Malina, Bříza, Tran, Flaška, Vytlačil - Bubeníček, Malinová, Paseka, Špetla, Hynek, Bon, Sochor, Gutsu.

Tomeš (32. Macourek) - Ficenec, Klimov, Průšek, Macháček, Ciolek - Hájek, Jakub Jína, Kučera, H. Moussa, Plosová, Kadlec, Shpilka, Jan Jína, Zenker.

19. kolo, sobota 01. února 2020

HC Náchod