Bleskový obrat na začátku třetí části rozhodl o výhře deváťáků nad Pardubicemi

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Devátá třída zahájila sezónu proti kvalitnímu soupeři z Pardubic a skóre se přelévalo ze strany na stranu. Modrobílí v prostřední dvacetiminutovce přišli o náskok a rázem prohrávali o gól. Konečný obrat se každopádně během 43. minuty povedl jim, Liberec tedy zvítězil 5:4!

1. kolo, sobota 18. září 2021

Branky a nahrávky: 3. Rozsíval (Bartovič), 8. Šťástka (Rozsíval, Bartovič), 37. Maxin (Vápeník), 43. Krajdl (Langer), 43. Rozsíval (Bartovič) - 24. Lempach (Vítek), 24. Rolinek (Mandel, Novosad), 30. Lempach (Rolinek), 38. Vlček. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0.

Bogač - Vápeník, Hrouda, Stromský, Ehrenberger, Seidl - Šťástka, Krajdl, Plosová, Bartovič, Maxin, Langer, Rozsíval, Kratochvíl.

HC Dynamo Pardubice

Etflaiš - Novosad, Labašta, Hrubý, Vítek, Vlček, Křečan - Mikeska, Mandel, Mandys, Lempach, Tvrdík, Jansa, Korec, Rolinek, Kopecký.

1. kolo, sobota 18. září 2021

HC Dynamo Pardubice