Cenné vítězství devítky! Hradec přemohla gólem ve třetí části

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Devátá třída si připsala skalp dalšího hodně kvalitního soupeře. Vyrovnaný duel rozsekl ve prospěch šelem ve 49. minutě David Rozsíval, jehož branka se ukázala být vítěznou. Bílí Tygři přetlačili Mountfield 4:3!

nadst. 9, sobota 05. března 2022

Branky a nahrávky: 15. Plosová (Stromský), 31. Šťástka (Krajdl), 36. Hrouda, 49. Rozsíval (Bartovič, Vápeník) – 14. Pavlík (Novotný), 34. Novotný (Janeček, Pavlík), 40. Černý.

Š. Bogač — J. Seidl, D. Hrouda, T. Vápeník, V. Stromský — I. Maxin, D. Rozsíval, M. Šťástka, T. Plosová, A. Langer, D. Krajdl, M. Kratochvíl, M. Bajer, A. Bartovič.

Mountfield HK

J. Šimon (V. Petřík) — Š. Černý, O. Forejtek, J. Pánek, K. Studnický, J. Janeček — J. Bednář, K. Kulhánek, A. Novotný, O. Páleník, J. Hornych, P. Vaněk, D. Pavlík, D. Šichan, T. Vítek.

nadst. 9, sobota 05. března 2022

Mountfield HK