Česká Lípa jako první tým v sezóně obrala sedmáky o bod

Date of publication Author Kryštof Rossmann, Petr Oberreiter

Česká Lípa/Liberec - Sedmáci poprvé ztratili bod. V duelu s Českou Lípou sice vedli už 2:0, ale nahecovaný soupeř dokázal vyrovnat a poprvé v sezóně obrat náš celek o bod. Utkání skončilo remízou 2:2, a to i přes tygří střeleckou převahu.

10.kolo, pátek 17. listopadu 2017
2:2
(0:0, 0:1, 2:1)

Branky a nahrávky: Gutsu (Šmíd), Janata (Riedel). Střely na branku: 19:30 (8:12, 5:10, 6:8). Vyloučení: 1:1. Bez využití.

Leško Robert - Adamec Ondřej, Ehrenberger Jakub, Gutsu Oleksandr, Hrabčák Damián, Jakubec Matouš, Janata Radek, Jansa Samuel, Mitlener Ondřej, Oberreiter Petr, Riedel Filip, Šmíd Petr, Vološín Tadeáš, Zverka Michal

Zápas byl poměrně vyrovnaný, soupeř na nás byl evidentně nahecovaný a toužil nás jako první v sezóně porazit. To se mu sice nepodařilo, ale obral nás o první bod v sezóně, kvůli výsledku 2:2.

Soupeři pomohl především narostlý brankář, který podal velmi dobrý výkon. První branka utkání padla až na konci druhé třetiny a vstřelil jí Gutsu (Šmíd). Druhou naší branku přidal zkraje třetí třetiny Janata (Riedel) a zápas vypadal dobře. Nicméně soupeř se nevzdal a dvěma brankami po našich chybách srovnal stav utkání. Další gól už diváci neviděli.