Čistý hattrick i proměněný nájezd! Osmička rozstřílela Havlíčkův Brod

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Parádní představení! Osmá třída si po prohře s Jihlavou poradila s Havlíčkovým Brodem. Zvítězila vysoko 10:1 a mrzet trenéry mohl snad jen vysoký počet vyloučených. Galavečer zažili Milan Jobek (2+3) a Jaromír Pérez, který vstřelil čistý hattrick a k tomu přidal ještě asistenci.

VI.kolo, sobota 13. října 2018

Branky a nahrávky: Jaromír Pérez (TS), Jaromír Pérez (Janata), Jaromír Pérez (Jobek), Jobek (Vološín), Oberreiter (Jobek), Vološín (Jansa), Janata (Jobek), Jobek (Várady), Hrabčák (Jaromír Pérez), Ehrenberger. Střely na branku: 32:12 (8:6, 11:3, 13:3). Vyloučení: 8:4. Využití: 1:0.

Leško Robert - Ehrenberger Jakub, Riedel Filip, Várady Daniel, Janata Radek, Jakubec Matouš, Pérez Diego, Hrabčák Damian, Pérez Jaromír, Oberreiter Petr, Hois Vojtěch, Vološín Tadeáš, Jansa Samuel, Nebuželský Adam, Dvořák Jakub, Jobek Milan

Vojtěch Fiala
„Po prohře v Jihlavě jsme chtěli odehrát další kolo v co nejlepším světle a hlavně proměňovat vytvořené šance, což se nám v posledních kolech moc nedařilo. V utkání jsme byli ve všech směrech lepším týmem a mrzí mě snad jen vysoký počet zbytečných vyloučení na naší straně.“

VI.kolo, sobota 13. října 2018