Čtyřgólový Bartovič pomohl deváté třídě přestřílet pardubické Dynamo!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Naše devítka se vydala na led Pardubic, kde bojovala už o jedenáctou výhru v řadě. A úspěšně! Rozhodující se ukázala být už první třetina, po které Bílí Tygři vedli o tři góly. Tou dobou už měl hattrick na kontě Adrien Bartovič, který se poté trefil ještě jednou a výrazně přispěl k výhře 7:3.

13. kolo, sobota 27. listopadu 2021

Branky a nahrávky: 5. Korec (Křečan), 27. Kopecký (Mandel), 57. Rolinek (Vaško) - 2. Langer (M. Kanca), 4. Bartovič (Krajdl), 16. Bartovič (Vápeník), 20. Bartovič (Vápeník), 30. Maxin (Krajdl, Bělohorský), 30. Bělohorský (Krajdl), 58. Bartovič (Bělohorský). Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.

HC Dynamo Pardubice

Etflaiš (20. Kužela) - Drahoš, Hrubý, Valkoun, Labašta, Křečan - Tvrdík, Mandel, Vaško, Vlček, Vítek, Jansa, Korec, Rolinek, Mandys, Mikeska, Kopecký.

Bogač - Seidl, Vápeník, M. Kanca, Kytka, Bajer, Langer, Maxin, Plosová, Šťástka, Krajdl, Bartovič, Bělohorský.

Vojtěch Fiala
„Do Pardubic jsme kvůli zraněním a nemoci mnoha hráčů jeli s okleštěnou sestavou doplněnou kluky ročníku 2008. Dobrý týmový výkon a střelecky povedená první třetina nám dala náskok do další části, vše navíc bylo podtržené kvalitním výkonem Štěpána Bogače v brance. Výhry 7:3 si velice ceníme, na papíře vypadá mnohem snadněji, než jak to reálně bylo.“

13. kolo, sobota 27. listopadu 2021

HC Dynamo Pardubice