Čtyřgólový Maxin vystřílel deváté třídě skalp Dynama

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Deváťáci si proti pardubickému Dynamu vypracovali v první třetině dvougólový náskok. Soupeř v další části snížil na rozdíl jediné branky a skóre bylo dlouho těsné, ve třetí dvacetiminutovce nicméně Liberečtí dalšími dvěma zásahy pojistili výhru. Čtyřikrát se prosadil Imrich Maxin!

nadst. 7, sobota 12. února 2022

Branky a nahrávky: 10. Maxin (Stromský, Rozsíval), 11. Maxin (Hrouda), 23. Kratochvíl (Krajdl), 45. Maxin (Vápeník), 54. Maxin (Stromský) – 21. Novák (Rolinek), 23. Lempach.

Š. Bogač (O. Kanca) — M. Kanca , J. Seidl, D. Hrouda, V. Stromský, T. Vápeník — I. Maxin, D. Rozsíval, M. Šťástka, D. Kytka, A. Langer, D. Krajdl, M. Kratochvíl, M. Bajer.

HC Dynamo Pardubice

K. Ševců (M. Etflaiš) — F. Křečan, T. Novosad, T. Valkoun, E. Úlehla, J. Labašta, J. Vlček — M. Jansa, T. Rolinek, Š. Lempach, V. Tvrdík, M. Vítek, J. Mandel, M. Novák, M. Drahoš, S. Kopecký

nadst. 7, sobota 12. února 2022

HC Dynamo Pardubice