Další kanonáda devítky, tentokrát v Chrudimi

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Devátá třída vstřelila za víkend 45 branek. Po 29 do sítě Poděbrad si náš tým nechal 16 na Chrudim. Úvodní třetina skončila těsným výsledkem, jenže pak už se Tygři začali prosazovat a suverénně zvítězili.

8. kolo, neděle 17. října 2021

Branky a nahrávky: 10. Prostřední - 4. Langer, 4. Seidl (Vápeník), 24. Bartovič (Rozsíval), 30. Maxin (Bartovič), 32. Kytka (Langer), 34. Bogač (Maxin), 34. Rozsíval (Bartovič), 35. Bartovič (Rozsíval), 39. Bartovič (Rozsíval), 44. M. Kanca (Bartovič), 44. Maxin (Bartovič), 50. Kratochvíl, 50. Rozsíval (Maxin), 50. Rozsíval (Bartovič), 58. Bajer (Ehrenberger), 60. Maxin. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0.

HC Chrudim

Záruba - Řehořek, Popílek, Řivnáč, Bezpalec, Šmatera - Mandys, Kábele, Vokolek, Dvořák, Postupa, Prostřední, Vrba, Sochor.

O. Kanca - Vápeník, Seidl, Hrouda, Ehrenberger, M. Kanca - Bartovič, Kratochvíl, Bogač, Kytka, Maxin, Langer, Rozsíval, Bajer.

Vojtěch Fiala
„Bylo to podobné jako minule s Poděbrady. Soupeř byl hodně pasivní a většinu zápasu se bránil, za Chrudim navíc hrálo pět hráčů ročníku 2008. Nebyl to zápas, který by jeden či druhý klub měl nějak posunout. My jsme hráče nasadili na netradiční posty, v útoku znovu nastoupil brankář Štěpán Bogač. Těšíme se na konec října a začátek listopadu, kdy nás znovu budou čekat vyrovnané zápasy.“

8. kolo, neděle 17. října 2021

HC Chrudim